Strona glówna | Jak załatwić sprawę | Rejestr zmian | Administracja
Jesteś tutaj: BIP WITNICA:Pomoc


 musi zawierac wszystkie frazy

szukaj w:
 opisach,
 archiwum

GOSPODARKA ODPADAMI
DOWODY OSOBISTE
EWIDENCJA LUDNOŚCI
PODATKI
DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA
TRANSPORT DROGOWY
ZEZWOLENIA NA ALKOHOL
GOSPODARKA GRUNTAMI
GEODEZJA
ROLNICTWO I LEŚNICTWO
OŚWIATA
ORGANIZOWANIE IMPREZ ARTYSTYCZNYCH I ROZRYWKOWYCH
UDZIELANIE INFORMACJI PUBLICZNEJ
DROGOWNICTWO
GOSPODARKA PRZESTRZENNA
OCHRONA ŚRODOWISKA
Wizyt:
1036047


14-03-2006 00:00
Jak załatwić sprawę w Urzędzie?

Można to zrobić na dwa sposoby…

Pierwszym jest wizyta w Urzędzie, w celu pobrania potrzebnych dla państwa druków i wniosków w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta i Gminy. Niekiedy trzeba jeszcze dotrzeć do odpowiedniego wydziału i z kompetentnym urzędnikiem skonsultować interesującą Państwa sprawę.  Następnie trzeba wypełnić pobrane wnioski. Można to zrobić na miejscu w Urzędzie lub zabrać je i wypełnić w domu – wtedy konieczna będzie kolejna wizyta w Urzędzie, w celu złożenia wniosku…

Jest jednak drugie, dużo prostsze  rozwiązanie, które oferuje Państwu E-Urząd. Jest to swoisty przewodnik, który pomoże Państwu w załatwieniu sprawy. Na tej stronie znajdą Państwo wykaz spraw, których załatwienie leży w kompetencji Urzędu Miasta i Gminy w Witnicy.

Po lewej stronie tej witryny znajdą Państwo możliwe do załatwienia sprawy, posegregowane wg odpowiednich działów. Wystarczy kliknąć na interesujący Państwa dział -  np. Działalność Gospodarcza  lub Usługi Turystyczne - wybrać sprawę, zapoznać się z dokładną instrukcją załatwienia jej i pobrać odpowiedni wniosek.

Wypełniony wniosek należy dostarczyć do wskazanego przez instrukcję wydziału Urzędu  lub Biura Obsługi Interesanta, znajdującego się na parterze Urzędu MiG (pok. 15).autor:
zatwierdził:
opublikował:

ostatnie zmiany: 14-03-2006 10:47 przez
czytany: 10919
Rejestr zmian
 

Drukuj   
Zgłoś błąd